O nas

Jesteśmy entuzjastami kolarstwa we wszystkich postaciach: od zawsze jeździmy na rowerach, ścigamy się w różnych zawodach oraz pasjami oglądamy relacje z profesjonalnych wyścigów kolarskich.

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy w sklepach i serwisach rowerowych w Suwałkach i w Augustowie. Odbyliśmy szereg szkoleń, dzięki którym nasz serwis posiada autoryzację Shimano Service Center. Powierzając Wasze rowery w nasze ręce, możecie być pewni profesjonalnego podejścia i fachowego doradztwa.

Nazwa naszego sklepu jest zainspirowana nazwą najwyższego wzniesienia  Suwalszczyzny oraz całego województwa podlaskiego, mierzącej 298,1 m n.p.m Góry Rowelskiej. Na jej szczyt prowadzi jeden z najdłuższych asfaltowych podjazdów w regionie, będący mekką lokalnych i przyjezdnych kolarzy szosowych, a z punktu widokowego zlokalizowanego na jej zboczach rozciąga się najpięknieszy widok na Góry Sudawskie.

Jesteśmy jedynym w regionie dealerem marki Scott. Nasze pozostałe marki to: Haibike, Winora, Shimano, Syncros, Accent, Force, Lezyne, Clark’s, Boplight, Elite i wiele wiele innych.